top of page

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Przetwarzanie danych osobowych powierzyłam firmie wix.com (https://www.wix.com/), na której postawiłam swoją stronę internetową. Zapewnia mi ona przechowywanie danych osobowych na serwerze, a także oferuje usługi wsparcia IT, które wiążą się z możliwością uzyskania przez podmiot świadczący usługi dostępu do Twoich danych osobowych.

Administratorką strony Filmowe zwierzęta – blog o postaciach zwierzęcych w kinie jest: Marta Chrzczanowicz

Zapewniam, że Twoje dane (dostarczone w celu subskrypcji newslettera w sytuacji, kiedy jesteś moim Patronem na Patronite©) są bezpieczne i bardzo dbam o to, by tak pozostało.

Otrzymujemy, gromadzimy i przechowujemy wszelkie informacje, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w jakikolwiek inny sposób. Ponadto, zbieramy adres protokołu internetowego (IP) używany do połączenia komputera z Internetem; zaloguj się; adres e-mail; hasło; informacje o komputerze i połączeniu oraz historia zakupów.

Możemy używać narzędzi programowych do pomiaru i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasów odpowiedzi strony, długości wizyt na określonych stronach, informacji o interakcji na stronie oraz metod używanych do opuszczania strony. Gromadzimy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, komunikaty); szczegóły płatności (w tym informacje o karcie kredytowej), komentarze, opinie, recenzje produktów, rekomendacje i profil osobisty.

Jeśli w przyszłości przeprowadzisz transakcję na mojej stronie internetowej, w ramach tego procesu, zbierzemy dane osobowe, które nam przekazujesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie z określonych powyżej powodów.

Gromadzimy takie dane nieosobowe i osobowe w następujących celach:

 1) aby świadczyć i obsługiwać Usługi;

 2) aby zapewnić naszym Użytkownikom stałą pomoc dla Klientów i wsparcie techniczne;

 3) aby móc kontaktować się z naszymi gośćmi i użytkownikami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień dotyczących usług i wiadomości promocyjnych.

Do tworzenia zagregowanych danych statystycznych i innych zagregowanych i/lub wywnioskowanych informacji nieosobowych, które my lub nasi partnerzy biznesowi mogą wykorzystywać do świadczenia i ulepszania naszych odpowiednich usług;

4) aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami.

Mój blog jest hostowany na platformie Wix.com. Wix.com zapewnia mi platformę internetową, która umożliwia mi kontakt z Czytelnikami bloga. Twoje dane mogą być przechowywane przez magazyn danych, bazy danych i ogólne aplikacje Wix.com. Przechowują Twoje dane na bezpiecznych serwerach za zaporą ogniową.

Jeśli w przyszłości będę używać bramek płatności bezpośrednio oferowanyche przez Wix.com i używanych przez bloga, będą one zgodne ze standardami określonymi przez PCI-DSS, zarządzanymi przez PCI Security Standards Council, która została utworzona wspólnym wysiłkiem marek takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover. Wymagania PCI-DSS pomagają zapewnić bezpieczne przetwarzanie danych karty kredytowej przez ewentualine powstały w przyszłości sklep i jego dostawców usług.

Możemy skontaktować się z Tobą, aby powiadomić Cię o Twoim koncie, rozwiązać problemy z Twoim kontem, rozwiązać spór, pobrać należne opłaty lub pieniądze (kiedyś), sondować Twoje opinie za pomocą ankiet lub kwestionariuszy, przesyłać aktualizacje o blogu  lub w inny sposób konieczne aby skontaktować się z Tobą w celu wyegzekwowania naszej Umowy z użytkownikiem, obowiązujących przepisów krajowych i wszelkich umów, które możemy zawrzeć z Tobą. W tym celu możemy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości tekstowych i poczty.

Jeśli nie chcesz, abyśmy już przetwarzali Twoje dane, skontaktuj się ze mną pod adresem: filmowezwierzeta@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste jej sprawdzanie. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, powiadomimy Cię tutaj, że została zaktualizowana, abyś wiedziała/wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach (jeśli w ogóle) wykorzystujemy i /lub ujawniamy to.

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zmienić lub usunąć wszelkie posiadane przez nas dane osobowe, skontaktuj się ze mną pod adresem: filmowezwierzeta@gmail.com

Wszystkie prawa zastrzeżone©/All rights reserved©

© 2023 by BrainStorm. Proudly created with Wix.com

bottom of page